Oświadczenie zarządu spółki WKS ZAWISZA SA

Zarząd spółki odnosząc się do naszego artykułu pt."Boniek manipuluje naszym klubem" oświadczył, że Mennica Polska nigdy nie udzieliła WKS ZAWISZA żadnej pożyczki - więc pytamy czy kiedykolwiek na naszej stronie było napisane o pożyczce z Mennicy? W artykule z dnia 14.02.2011 pt. "O co chodzi z tą Mennicą" podaliśmy informację, iż na poczet umowy z tym sponsorem, została zaciągnięta pożyczka z jednego z banków na kwotę 94 tysięcy złotych. Jest nam ogromnie przykro, że po pierwsze ludzie z zarządu spółki, tak długo czekali z wyjaśnieniami dotyczącymi Mennicy (ponad miesiąc), po drugie nie potrafią czytać ze zrozumieniem i zmieniają fakty przekazywane przez naszą witrynę. Naszym zdaniem pożyczka z banku na umowę ze sponsorem, a pożyczka od sponsora to duża różnica. Dziwi nas też to, iż zarząd odniósł się w swoim oświadczeniu tylko do kwestii wybielających Bońka, a przemilczał sprawy związane ze zmianami w statucie, które zaproponował Boniek. Prezes Pultyn w wielu kwestiach podkreślał, że statut spółki wywalczony przez Stowarzyszenie Piłkarskie pod jego rządami jest najlepszy jaki może być i paragrafy w nim zawarte gwarantują to o co zawsze On i jego zarząd SP walczył. Czyżby teraz diametralne zmiany proponowane przez Bońka mu nie przeszkadzały?

Chcemy tylko nadmienić, że wszystko co przekazujemy na naszej stronie prowadzi do tego by w klubie panowała normalność i potencjalni sponsorzy Zawiszy, czyli Ci, którzy płacą za bilety znali prawdę o sytuacji w spółce. Niech jednym z przykładów na prawdziwość faktów będzie to, że podając informację o tym, iż Boniek jakiś czas temu pożyczył, a nie dał 30 tysięcy okazało się prawdą.

Komentarze do wiadomości

31.03.2011 15:54 --.--.242.172
od początku mówiłem, że rude to fałszywe....i tak jak Kosior napisał niektórym osobą chyba oczy przysłania to nazwisko....
autor: shadoow_21

30.03.2011 08:55 --.--.85.28
Czy nazwisko Boniek przesłania niektórym prawdziwość intencji tej osoby?Czy dalej będziecie się egzaltować samym nazwiskiem i ufać tylko temu? Te pytania kieruję do osób,które nadal wierzą w czystość zamiarów względem Zawiszy tego osobnika.
autor: kosior

28.03.2011 16:01 --.--.20.171
Zacznę od tezy: Zerwać "współpracę" z Bońkiem, jeśli to coś, co Boniek od ponad półtora roku wyprawia z Zawiszą można nazwać współpracą. Nie będę powtarzał słów Niebieskoczarnego, bo wystarczająco jasno się wypowiedział i tego się trzymajmy. Mam natomiast pytanie do Zarządu WKS Zawisza S.A. dotyczące oświadczenia, a którego fragment cytuję: "...Jednocześnie informujemy, iż w obecnym sezonie WKS Zawisza otrzymał od Pana Bońka rzeczywiste wsparcie pieniężne w kwocie 30000 zł, natomiast w sezonie ubiegłym 40000 zł. Nasz klub nie jest aktualnie związany żadnymi pożyczkami z Panem Zbigniewem Bońkiem." Koniec cyt. Pytanie więc brzmi: Czy Pan Boniek udzielił tego "rzeczywistego wsparcia" na kwoty, odpowiednio: 30 000,00 PLN i 40 000,00 PLN w formie pożyczki czy też jakiejkolwiek innej umownej formie? Stwierdzenie, że klub nie jest aktualnie związany żadnymi pożyczkami z Panem Bońkiem mnie osobiście przekonuje w ten sposób, że klub wywiązał się z umowy pożyczki z Panem Bońkiem i ją po prostu oddał. Także umowa została zrealizowana.
autor: Starypiotruch

28.03.2011 12:19 --.--.216.5
Mija już któraś rocznica od kiedy Pan Boniek obiecał że będzie się "przyglądał" Zawiszy po czym miały być konkrety. Zarząd, zamiast tłumaczyć coś, co się niewytłumaczalne, powinien raczej dopilnować by Zibi skonkretyzował swoje uprzednie obietnice, zakładając że dobro klubu jest najważniejsze.
autor: brasidas

27.03.2011 16:01 --.--.50.126
Apelujemy wladze o opamietanie sie z tym Bonkiem!!!
autor: maxik1982

27.03.2011 15:16 --.--.22.65
Brak jekiejkolwiek reakcji ze strony zarządu spółki na informację o "trwających pracach" przy statucie jest znamienne i świadczy o tym, że ma on wiedzę lub uczestniczy w tym procederze. Dla mnie sprawa jest jednoznaczna, jeżeli członek RN niejaki Puchalski reprezentant tzw. przedstawiciela strategicznego czyli Bońka posuwa się do takich działań jak przygotowanie zmian w statucie, które mogą jedynie wywołać nową wojnę w Zawiszy to reakcja udziałowców powinna być tylko jedna. Natychmiast powinno być zwołane Walne, udziałowcy powinni usunąć z RN niejakiego Puchalskiego i jednocześnie zerwać jakąkolwiek współpracę z Bońkiem. Blisko dwa lata destrukcji w klubie wystarczy, jeżeli teraz pojawia się jeszcze taka dywersja to kroki muszą być radykalne !!!
autor: niebieskoczarny

27.03.2011 14:49 --.--.88.112
Boniek to szkodnik i tyle w temacie, od początku zależało mu tylko żeby wyciągnąć na nas jakiś hajs albo odjebać wałek.
autor: bujakaman

27.03.2011 14:41 --.--.96.84
Ja chcialbym podziekowac ze dzieki tej stronie dowiaduje sie prawdy co dzieje sie w moim UKOCHANYM KLUBIE,a nie mydlenia oczu przez dzialaczykow razem z gazetami.Dowiaduje sie ze klubem rzadza zwykle prostaki ktore nie potrafia nawet czytac ze zrozumieniem.Same fakty-AMEN.
autor: antyzameciarza



Administracja serwisu ZawiszaFans.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one indywidualnymi i niezależnymi opiniami użytkowników. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści nie związane z tematem, reklamy, a w szczególności wulgaryzmy, treści rasistowskie i obrażające innych czytelników, a także osoby postronne i instytucje. Użytkownik serwisu ponosi pełną odpowiedzialność za zamieszczone wypowiedzi niezgodne z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.